SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teskedar mm 15275030
nr 1527 5030
Teskedar mm
20 st, silver, 1800 / 1900-tal. Längd: 11-14, vikt: 270g ca
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:57:53
8/3 10:26:28
1.000 kr
10/3 20:50:41
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.